Поиск авто: расширенный поиск

UAH
USD
EUR
 • Державний технічний огляд транспортних засобів у 2007 році

  2007-03-23 15:38:11 - пишет gorobina 5538
  У 2007 році державному технічному огляду підлягають:
  - легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, моторолери, причепи, напівпричепи установ і організацій незалежно від форм власності;
  - легкові та вантажні автомобілі, мотоцикли, моторолери, причепи, напівпричепи індивідуальних власників рік випуску яких закінчується на непарну цифру, а також незалежно від року випуску, всі вище перелічені транспортні засоби у разі використання їх у комерційних цілях;
  - автобуси, вантажні автомобілі, пристосовані для перевезення людей - два рази на рік, а у разі використання їх для надання послуг з перевезення пасажирів та спеціалізовані автомобілі для перевезення небезпечних вантажів - щокварталу.
  Технічний огляд причепів і напівпричепів незалежно від року випуску проводиться одночасно з проходженням техогляду автомобіля.
  Державний технічний огляд транспортних засобів проводиться:
  - з 2 січня по 31 липня, для яких встановлено термін один раз на рік або на два роки;
  - з 2 січня по 31 липня та з 1 вересня по 30 листопада, для яких встановлено термін два рази на рік;
  - протягом попереднього кварталу, для яких встановлено термін щокварталу.
  При технічному огляді транспортного засобу його власник пред'являє свій паспорт (підприємства, установи і організації - копію наказу про закріплення водія за транспортним засобом), реєстраційний документ, квитанції про сплату встановленої суми податку з власників транспортних засобів (документ, що засвідчує право на пільги про звільнення від податку) та коштів за технічний огляд і талон про проходження технічного огляду. У водія також перевіряється наявність посвідчення водія на право керування відповідною категорією транспортних засобів і довідки про медичне обстеження на придатність до керування автотранспортом.
  Плата за проведення технічного огляду транспортних засобів встановлена у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2001 р. № 556 і становить:
  для автомобіля, автобуса - 7,50 грн.;
  мотоцикла, моторолера, причепа, напівпричепа - 4,50 грн.
  Якщо технічний стан транспортного засобу при техогляді перевірявся з використанням діагностичного обладнання та приладів, то стягується плата у розмірі - 34 грн.
  Вартість талона про проходження техогляду становить 9 грн.
  Вартість талона про проходження квартального техогляду становить 18,75 грн.
  Для кріплення талонів про проходження техогляду на лобовому склі автомобіля державним стандартом СОУ 78-45-001-2005 на бланки цих талонів передбачено використання спеціального вінілового утримувача (прозорої кишені), що з одного боку має самоклеючу поверхню, яка не змінює колір та малюнок талону. Крім того, вініловий утримувач забезпечує безперешкодне виймання та вкладання талону. Вартість такого утримувача становить 11 грн. 23 коп.
  Технічний огляд транспортного засобу розпочинається з перевірки відповідності типу, марки, моделі, номерного знака, номерів шасі (рами) і кузова записам у реєстраційному документі. У разі виявлення розбіжностей або підробки цих номерів чи записів у реєстраційних документах і посвідченнях водіїв, застосовуються заходи, передбачені чинним законодавством.
  Справним вважається повністю укомплектований транспортний засіб, який має задовільний зовнішній вигляд і технічний стан якого відповідає вимогам законодавства, правил, норм і стандартів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.
  На кожний транспортний засіб, що пройшов технічний огляд, видається талон, в якому працівник Державтоінспекції робить відповідні відмітки і посвідчує їх своїм підписом і особистим штампом. Талон про проходження технічного огляду закріплюється в правому нижньому кутку вітрового скла транспортного засобу.
  У відповідності до вимог статі 37 Закону України "Про дорожній рух" та пункту 31.3 Правил дорожнього руху України експлуатація транспортних засобів без талона про проходження техогляду забороняється із вилученням номерного знаку. У разі втрати вказаного талона його
  Читать
 • Спорт-купе Russo-Baltique в Женеве

  2007-03-23 13:26:33 - пишет Romashcka 1410
  Российская компания Russo-Baltique готова построить 10-15 спортивных купе Impression. Автомобили будут изготавливаться на заказ в количестве двух-трех штук в год. Клиентам, заказавшим машину, придется ждать ее изготовления 12-18 месяцев.

  Производство автомобилей под маркой "Руссо-Балт" началось в Риге в 1907 году, однако в годы Первой мировой войны и последующей смены власти производство машин было прекращено. В 2003 году права на марку "Руссо-Балт" приобрела московская фирма A:Level, которая зарегистрировала компанию Russo-Baltique.

  В апреле прошлого года в Италии был представлен спортивный автомобиль Russo-Baltique Impression. Основой для новинки послужил Mercedes CL 65 AMG. Новая модель комплектуется двигателем V12 мощностью 550 и шестиступенчатой автоматической коробкой передач. Impression с немного измененной внешностью показн на автосалоне в Женеве. Компания Russo-Baltique заявила о готовности принимать заказы.

  Источник: auto.lenta.ru
 • В Женеве представлен концепт-кар Lada C от ”АвтоВАЗа”

  2007-03-23 12:59:59 - пишет Romashcka 3354


  Волжский автомобильный завод показал на автосалоне в Женеве новый концепт-кар Lada C. Как сообщает пресс-служба "АвтоВАЗа", реакция посетителей на этот автомобиль будет учтена при дальнейшей работе над серийными моделями.


  Читать
 • Mercedes - утопленик

  2007-03-23 12:00:15 - пишет Romashcka 1399  Как показывает практика, спутниковые навигационные системы не всегда оказываются полезными для автомобилистов.

  На днях жительница Великобритании в буквальном смысле утопила свой Mercedes-Benz SL500, двигаясь на вечеринку в г. Лестершир.

  Указания GPS завели британку на извилистую грунтовую дорогу, с которой она угодила прямо в местную реку. Женщину спас проходивший недалеко от места происшествия фермер. Машину извлекли лишь через неделю. Как сообщает газета Daily Mail, Mercedes-Benz SL500 не подлежит ремонту.

  В Великобритании уже не первый раз происходят курьезы, которые "подбрасывает" GPS. К примеру, в деревне Экстон власти даже вывесили дорожные знаки с просьбой не следовать сигналам навигационной системы. Было много случаев, когда автомобилисты сворачивали на узкую дорогу шириной не более 2 метров и создавали многочисленные пробки.

  Источник:autosite.com.ua
 • Flying Car PAL-V - «Наземный и воздушный личный транспорт»

  2007-03-23 11:37:40 - пишет Romashcka 1251


  Во вторник представители голландской компании Flying Car сообщили, что нашли инвесторов для запуска в производство нового транспортного средства — гибрида трехколесного мотоцикла и гироплана. Об этом сообщает сайт Edmunds.com

  Прототип транспортного средства получил название PAL-V (Personal Air and Land Vehicle, «Наземный и воздушный личный транспорт»). Для движения по дорогам PAL-V использует двигатель, который может работать на газе, биодизеле или биоэтаноле. Новинка, как утверждают разработчики, будет способна разогнаться до «сотни» за 5 секунд и развить максимальную скорость 200 километров в час.

  В случае необходимости PAL-V может расправить сложенные на крыше лопасти и превратится в гироплан — летательный аппарат, удерживающийся в воздухе с помощью несущего винта, который вращается не мотором, а встречным потоком воздуха. Для взлета аппарату будет необходим разбег длиной в 50 метров, а для посадки достаточно пяти. Пролететь аппарат будет способен около 550 километров.

  Представители Flying Car сообщают, что PAL-V будет способен летать на высоте до 1200 метров, которая в Европе является нижней границы коммерческих авиалиний. Поэтому для полета водителю в странах Западной Европы не нужно согласовывать свой маршрут с властями и добиваться получения полетной карты.

  О точных сроках запуска Flying Car PAL-V в производство и о его цене пока не сообщается.

  Источник: Lenta.ru
Архив